14 Ocak 2014 Salı

Düğün Dernek Sinema Çekimi izle

Düğün Dernek Sinema Çekimi izle

Düğün Dernek Sinema Çekimi izle Film Konusu


İşler Güçler ekibinin çoğunlukta olduğu ve işler güçler dizisinin Yönetmeni Selçuk Aydemir Tarafından yazılıp Yönetilen Düğün Dernek Sinema Çekimi izle İzleyenleri kahkahalara boğan bir komedi filmi oldu, Başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcirin oynadığı Düğün Dernek izle Filmi'nin çekimleri Sivas ve Erzincan'da çekilmiştir.

Orta anadolu'daki bir köyünde yaşıyan abisiyle küs olan Karakterini Canlandıran Rasim Özteki'nin oğlu yabancı bir kız ile evlenmek ister ve babası düğünü kendisi yapmak için kolları sıvar. Fakat yabancı gelinin peşinde nişanlısı ve mafya onu her yerde aramaktadır.

Düğünden önce onu bulup geri götürebilmek için gelirler. Anne'sini canlandıran Devrim Yakut'un oyunculuğu ile harikalar yaratan bir anadolu kadınını oynamış ve gerçekten insanları anadolu insanımız gibi Film'de onu benimsemişlerdir.

Filmin Yönetmeni : Selçuk Aydemir

Film Senaristi : Selçuk Aydemir

Oyuncular : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Zerrin Sümer, Devrim Yakut, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever, Kemal inci, Cemil Şahin, Barış Yıldız, Burak Satıbol, Tuğçe Kurşunoğlu, Korhan Herduran, Erol Aksoy, Reyhan İlhan, Emel Sayın, Sırrı Süreyya Önder, Yeliz Kuvancı, Olgun Toker, Açalya Samyeli Danoğlu, Basri Albayrak, Toygun Ateş, Toms Liepajnieks, Juris Strenga,  Jelena Bolic, Rihard Lepels

Yapımcılar: Necati Akpınar

Müzisyen: Aytekin G. Ataş

Görüntü Yönetmeni : Türksoy Gölebeyi

Senarist: Selçuk Aydemir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder